O mně

Jmenuji se Jiří Tulach a narodil jsem se v roce 1974 v Šumperku. Momentálně žiji ve Velké Polomi kousek od Ostravy a již 10 let provozuji eshop s elektro příslušenstvím pro vozidla. V případě zájmu se můžete mrknout na www.levnealarmy.cz.

Co to má společného s focením? Hlavně asi moje neodbytné nutkání dělat věci vždy na 100%. Jak do své oficiální práce, tak do focení, které je víc koníčkem než výdělkem, dávám maximum. Je to pravda sice někdy trošku náročné, ale myslím, že stojí za to, dělat věci dobře.
S focením jsem začal před léty s nástupem digitálních foťáků. Fotil jsem kde co, od lidí až po plamen svíčky. Byl to ale kompaktík s mizerným rozlišením a tak jsem si časem pořídil svoji první digitální zrcadlovku Nikon D70s. Fotil jsem hodně krajinky, ale zjistil jsem, že nemůžu být pořád v Alpách nebo v Toskánsku a tak jsem začal fotit portréty. Nakonec, krajinka Vám za nafocení nepoděkuje :-) Navíc mě baví poznávat nové lidi a toho si u focení užiju dost.

V současnosti mám k dispozici plně profesionální fotoaparát včetně těch nejlepších skel, jaké si člověk může pro focení portrétů a svateb přát. Focení je pro mě prací i relaxem zároveň.
Ostatní fotografové se většinou na svých stránkách chlubí, že vystudovali fotografickou školu, získali spoustu ocenění a měli desítky výstav. Já nic takového o sobě říct nemůžu. Fotit se učím sám, výstavy nepořádám a posílat fotky do různých soutěží mi příjde jako marnost. Nicméně si myslím, že pro výběr fotografa je důležitá hlavně jeho práce. A tu si můžete prohlédnut právě zde. Ať se Vám líbí!

A jak probíhá focení svatby?

Při focení Vašeho svatebního dne je nejdůležitější pohoda. Pohoda a skvělá nálada by měla čišet ze všech fotek. Žádná nervozita a křečovitě sestavené pózy. Svatbu je potřeba si užít naplno a i focení by mělo být hravé. Abysme toho co možná nejlépe dosáhli, nabízím všem snoubencům předsvatební focení. Jedná se o cca hodinové focení ve Vámi zvoleném místě. Při tomto focení si jednak můžeme vytipovat zajímavé lokace pro aranžované fotografie a za druhé (a to hlavně) se osobně poznáme. Na svatbě Vás tak už nebude fotit nějaký "cizí" fotograf, ale Váš kamarád, před kterým nemusíte být ve stresu :-) Toto focení je zcela zdarma, platíte pouze dopravu na smluvené místo.

Pro ty, kdo chtějí mít předsvatební focení opravdu luxusní, nabízím možnost fotit na horách. I toto focení je v ceně.

Ceník svatební fotografie 2019

Fotím výhradně celý svatební den!
Ceník Vám rád zašlu na vyžádání . Pište si o něj na email: tulachphoto@gmail.com

Focení portrétů, rande a těhotenské focení

Fotím zásadně v exteriéru, takže je dobré termín vybrat i dle počasí

Jedná se o zhruba hodinové focení. Z něj pro Vás vyberu sadu nejpovedenějších fotografií, kterých může být kolem 20-30. Z těchto fotografií si následně vyberete ty, které budete chtít upravit. Cena za focení je 1500,- Kč a v této ceně máte 7 fotografií. Každá další vybraná fotka je za 250,- Kč. Výběr řeším přes internet, hotové fotky odesílám přes Úschovnu.
© 2017-2019 Jiří Tulach