O mně

Jmenuji se Jiří Tulach, ale budu rád, když mi budete říkat prostě Jirko.

Mám rád pohodové lidi, kafe, focení a miluji svoji rodinu. Mám dva skvělé kluky a nejlepší ženu na světě. 

Fotím protože mě to baví a protože mě to posouvá dál.

Svatby jsou pro mě velkým zážitkem a zároveň výzvou. Do každého focení dávám naprosté maximum a vždy se snažím, aby každá nově nafocená svatba byla o něco lepší než ta předchozí. Těším se na výsledné fotky možná víc než ženich s nevěstou dohromady. Raduji se z každé dobré fotky! Rád se nechám pohltit atmosférou svatby a hledám každý drobný okamžik, který by Vám ji připomněl i po letech, kdy si budete svatební album prohlížet se svými dětmi nebo třeba vnoučaty. A když se to podaří tak, abyste u toho uronili i nějakou tu slzu, bude můj cíl splněn.
Často dostávám dotazy, zda upravuji každou jednotlivou fotku. Ano, upravuji a obvykle i několikrát. Vždy fotky kompletně upravím, dám je všechny do podobného barevného ladění, ale pak se na ně podívám ještě s odstupem a kolikrát se stane, že je všechny předělám. Dělám to tak dlouho, dokud nejsem opravdu spokojený. Někdy moje touha po dokonalosti vyústí i v retušování kamínků na silnici, fleků hlíny v trávníku a podobně. Prostě chci, aby ty fotky byly TOP.

A jak probíhá focení svatby?

Při focení Vašeho svatebního dne je nejdůležitější pohoda. Pohoda a skvělá nálada by měla čišet ze všech fotek. Žádná nervozita a křečovitě sestavené pózy. Svatbu je potřeba si užít naplno a i focení by mělo být hravé. Abysme toho co možná nejlépe dosáhli, nabízím všem snoubencům předsvatební focení. Jedná se o cca hodinové focení ve Vámi zvoleném místě. Při tomto focení si jednak můžeme vytipovat zajímavé lokace pro aranžované fotografie a za druhé (a to hlavně) se osobně poznáme. Na svatbě Vás tak už nebude fotit nějaký "cizí" fotograf, ale Váš kamarád, před kterým nemusíte být ve stresu :-) Toto focení je zcela zdarma, platíte pouze dopravu na smluvené místo.

Pro ty, kdo chtějí mít předsvatební focení opravdu luxusní, nabízím možnost fotit na horách. I toto focení je v ceně.

Proč si vybrat právě mně?

Ceník svatební fotografie 2020

Ceny a bližší info Vám rád zašlu na vyžádání. Kontaktujte mě prosím na emailu tulachphoto@gmail.com

 

Focení portrétů, rande a těhotenské focení

Fotím zásadně v exteriéru, takže je dobré termín vybrat i dle počasí

CENA 3000,- Kč OBVYKLE OKOLO 30-50 UPRAVENÝCH FOTEK, ALE POČET NENÍ PŘESNĚ STANOVEN / FOTEK MŮŽE BÝT I VÍC / JE ZÁVISLÝ NA PRŮBĚHU FOCENÍ A VZNIKLÝCH SITUACÍCH :) MŮŽETE SI BÝT JISTÍ, ŽE Z FOTEK VYTĚŽÍM MAXIMUM TAK ABY JSTE BYLI S VÝSLEDKEM SPOKOJENÍ. CCA 1- 2 HODINOVÉ FOCENÍ


 Followers:

© 2017-2019 Jiří Tulach